Чернігівський колектор буде добудований до кінця жовтня

Всі роботи з будівництва багатостраждального чернігівського колектора у «Водоканалі» мають намір закінчити до кінця жовтня цього року.

 

Це один з екологічно найнебезпечніших об’єктів міста, адже у випадку аварій нечистоти потрапляли до Десни.

 

Про це Високому Валу повідомили а прес-службі КП «Чернігівводоканал».

 

«Чернігівводоканал», готуючись до зими, швидкими темпами завершує роботи по важливих об’єктах підприємства. Зокрема, будівництво колектора у Чернігові, яке триває понад десять років, добігає до логічного кінця. Нині «Водоканал» на завершальному етапі —  прокладає стічні труби в районі Лісковиці.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Лісковиці швидкими темпами будують каналізаційний колектор

 

Споруджують колектор за кошти державного та міського бюджетів. Поставити крапку в будівництві колектора «Чернігівводоканалу» вдалось завдяки отриманому фінансуванню від Міністерства екології.

 

Нагадаємо, спорудження колектора у Чернігові триває вже понад десять років. За цей час проклали більше шести кілометрів стічних труб. Залишилось освоїти  ділянку протяжністю 1254 метри в районі Лісковиці.

http://val.ua/uk/82486.html

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 46 канал Чернигов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top