Історики чернігівського педа здобули грант у сфері європеїзації вищої освіти в Україні

Інститут історії ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка виборов грант у сфері європеїзації вищої освіти в Україні. Вчора відбулась конференція «Європейський освітній простір: проблеми та перспективи співпраці».

Про це повідомляє Чернігівський студентський портал, інформує Garmata.tv.

У рамках програми Еразмус+ 2015 року Виконавче агентство з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) обрало 6 вузів-переможців конкурсу проектів напряму Жана Моне.

Разом з п’ятьма іншими вишами, Навчально-науковий інститут історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського  з навчальним модулем «Концепт Європи: від ідеї до реалізації» братиме участь у реалізації проектів, націлених на прискорення європеїзації вищої освіти в Україні.

В рамках прес-конференції «Європейський освітній простір: проблеми та перспективи співпраці», що відбулася 10 вересня 2015 року на базі інституту історії,  було обговорено наступні питання:

– мета, завдання й пріоритетні напрями роботи Відділу наукової співпраці та міжнародних зв’язків ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка на 2015 – 2016 н.р.;

– європейські програми підтримки та розвитку української освіти (Horizon 2020, Erasmus+);

– програма «Jean Monnet Module» як інструмент впровадження освітніх інновацій;

– презентація нового навчального курсу «Концепт Європи: від ідеї до реалізації».

http://garmata.tv/uk/79202.html

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 46 канал Чернигов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top