До Дня захисника України пройде конкурс дитячого патріотичного малюнку

З нагоди Дня захисника України Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ» за підтримки Відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської  ради з нагоди Дня захисника України ініціювала проведення комплексної програми ««Постійно діюча виставка-конкурс дитячого патріотичного малюнку» та «Напиши бійцю листівку»».

Запропонована програма спрямована на розвиток вже виконаного у 2015 році проекту «Виставка-конкурс дитячого патріотичного малюнку "Національна гвардія – гордість України!"»   https://www.facebook.com/patriotic.picture

Мета Програми – духовна підтримка військовослужбовців, виховання у молоді почуття патріотизму, підсилення взаємних зв’язків між військовими формуваннями та громадою.

Під час проведення програми будуть проведені такі заходи:
Проведення конкурсу дитячого патріотичного малюнку, створення меморіального музею-архіву дитячих малюнків в електронному вигляді та розміщення його у соціальних мережах для загального доступу, проведення виставок оригіналів малюнків у публічних місцях, проведення урочистого нагородження учасників конкурсу з залученням військовослужбовців, ЗМІ та розповсюдженням інформації про заходи, Дарування малюнків та/або їх копій військовослужбовцям, в тому числі у зоні АТО, організація зустрічей молоді з військовослужбовцями у місті Чернігові, виготовлення та розповсюдження друкованої продукції, соціальної реклами – листівок з малюнками конкурсантів (далі – листівки), організація написання чернігівськими малюками листівок для військовослужбовців.

Проведення Конкурсу «Дитячого патріотичного малюнку» заплановано у такі терміни:

– прийом малюнків з 15.09.2015 року до 10.10.2015 року,
– нагородження – 14.10.2015 року в День захистника України.

Програма проводиться за підтримки таких організацій:

Управління військово-патріотичної роботи та сприяння територіальній обороні Центрального Комітету Товариства сприяння обороні Україні по Чернігівській області

Благодійний фонд «ЗАХИСТИМО УКРАЇНУ»

Чернігівська обласна організація ГО «САМООБОРОНА МАЙДАНУ»

Культурно-мистецький центр "ІНТЕРМЕЦЦО"

ГО "СУСПІЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ"

ГО "ЧЕРНІГІВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА СПІЛКА".

Запрошуємо прийняти участь у Програмі та «Конкурсі дитячого патріотичного малюнку». 

Слава Україні!

УМОВИ УЧАСТІ у комплексній програмі ««Постійно діюча виставка-конкурс дитячого патріотичного малюнку» та «Напиши бійцю листівку»» приурочена до
 Дня захисника України

1. Конкурсні роботи приймаються з 15.09.2015 року до 10.10.2015 року з супровідними листами на адресу Оргкомітету (вказана у п. 7).

Роботи, які займуть призові місця, будуть відзначені подарунками. Нагородження – 14.10.2015 року.

1.1. Участь у Конкурсі за згодою батьків можуть брати діти, що мешкають в м. Чернігові та за рішенням Оргкомітету інших населених пунктів Чернігівської області, таких вікових категорій:

1 категорія: 5-8 років;

2 категорія: 9-13 років;

3 категорія: 14-17 років.

2. Учасникам пропонується, але не обмежується, виконувати конкурсні роботи за такими номінаціями:

«Моє уявлення про захисника України»;

«Волонтер- як частина армії» (волонтерська допомога);

«Бійці-добровольці»
3. Вимоги до робіт учасників Конкурсу:

3.1. На Конкурс представляються індивідуальні творчі роботи, виконані в довільній графічній або живописній техніці (фломастери, олівці, фарби тощо).

3.2. Розмір малюнка не повинен перевищувати формат А2 (420х594 мм).

3.3. На зворотному боці кожної конкурсної роботи необхідно українською мовою зазначити (написати авторучкою, фломастером) друкованими літерами таку інформацію:

прізвище, повне ім'я та вік автора роботи.

3.3.1. До зворотного боку кожної конкурсної роботи необхідно приєднати (степлером або в інший спосіб, що дозволяє роз'єднати без шкоди для цілісності паперу) аркуш з такою інформацію, що написана друкованими літерами (надрукована) українською мовою:

прізвище, повне ім'я та вік автора роботи

назва роботи, техніка виконання;

номінація;

район проживання;

коротка біографічна довідка з описом творчих досягнень та хобі;

назва навчального закладу, контактний телефон, e-mail;

відмітка про згоду / не згоду дарування (експонування) малюнка військовим частинам або військовослужбовцям Національної гвардії України, що розташовані у зоні проведення анти терористичної операції.

3.4. Малюнки не треба згинати, оформлювати рамкою, паспарту, наклейками та інше, можна вкладати у прозорий пластиковий файл.

4. Критерії оцінки дитячих робіт:

актуальність та повнота розкриття теми;

рівень володіння технікою виконання, матеріалом;

творчий підхід (забороняється копіювання та запозичення тем тощо);

охайність роботи та старанність.

4. Роботи, що не відповідають вимогам п. 3, до участі у Конкурсі не допускаються.

4.1. Оргкомітет має право відмовити в участі у Конкурсі малюнкам, зміст яких суперечить чинному законодавству України або загальноприйнятим нормам моралі, зокрема, спрямовані на поділ громадян  за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

5. Беручи участь у Конкурсі, учасник погоджується та підтверджує факт ознайомлення та повної згоди з даними Правилами. Приймаючи участь у Конкурсі, кожен Учасник Конкурсу тим самим підтверджує свою повну та безумовну згоду на безкоштовне використання наданої ним інформації про себе Оргкомітету Конкурсу, з метою/методами, що не порушують чинне законодавство України, зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Учасника, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з метою поширення інформації, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ.

6. Оргкомітет не видає мистецькознавчих оцінок і не зобов'язується аргументувати свої рішення. Оргкомітет не зобов’язується повертати малюнки учасникам Конкурсу. Оргкомітет Конкурсу залишає за собою право у будь-який час змінювати умови Конкурсу без повідомлення або згоди учасників Конкурсу.

7. Адреса Оргкомітету Конкурсу:

поштова: ТСОУ, вул.. Комсомольська, 49, каб. 24(Приймальня)  м. Чернігів, Чернігівська обл., 14000;

електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

 

http://pik.cn.ua/17676/do-dnya-zahisnika-ukrayini-proyde-konkurs-dityachogo-patriotichnogo-malyunku/

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 46 канал Чернигов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top