Обласна рада шостого скликання завершує свою роботу в діючому складі

Відбулася остання, двадцять восьма сесія. На ній депутати прийняли низку важливих для області рішень, серед яких і кадрові.

Розпочалася двадцять восьма сесія обласної ради шостого скликання з приємного – вручення документа та нагрудного знака про звання заслуженого громадянина області Анатолію Москаленку. Голова обласної ветеранської організації подякував депутатам за цю відзнаку.

Це остання чергова (адже можуть ще бути й позачергові) сесія чинної обласної ради. Тим не менше, деякі її депутати саме на ній вирішили об'єднатися в нову депутатську групу, яку очолив заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Перед початком розгляду питань порядку денного депутати заслухали звіт прокурора області Віктора Носенка про результати роботи за вісім місяців цього року. Він наголосив, що органи прокуратури свої повноваження реалізовували відкрито та прозоро, залучаючи громадськість. Також повідомив, що на Чернігівщині збільшилась кількість кримінальних правопорушень, проте не все так погано.

Першу половину питань депутати розглянули і проголосували за них досить швидко і злагоджено. Це, зокрема, питання про Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту на 2016-20 роки, про внесення змін до Програми покращання матеріально-технічного забезпечення військових частин та підтримки учасників АТО та членів їхніх сімей. Проголосували депутати і за звільнення батьків від плати за утримання дітей в інтернатних закладах на поточний навчальний рік. Особливо актуальне зараз питання щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення в Україні та збереження чинної системи оподаткування агоровиробників. Щодо цього до найвищих органів державної влади звернулася Тернопільська облрада, а Чернігівська її підтримала. Перед цим присутній на засіданні народний депутат Олег Купрієнко звернув увагу на небезпеку відміни мораторію, що випливає з чинного законодавства.

Жваву дискусію викликало питання перейменування Чернігівського кінотеатру імені Щорса, що є частиною його модернізації. Заклад міг отримати назву кінотеатр «Чернігів», кіно-культурний центр імені Довженка або «Зачарована Десна». Проте не всі погодились з необхідністю взагалі його перейменовувати. В результаті питання не було прийнято навіть за основу, хоча на голосування його ставили тричі. До речі, кожного разу голосів «за» було все менше. Згідно з законодавством, якщо депутати цього рішення не ухвалять, перейменувати заклад своїм розпорядженням має голова облдержадміністрації.

Важливе кадрове рішення – тепер Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина» має директора, ним став Володимир Свердлов.

Голова обласної ради Микола Звєрєв підбив підсумки роботи депутатів за шосте скликання і відзначив, що рада працює і за необхідності може зібратися на позачергову сесію.

 

http://cntime.cn.ua/chas-novini/oblasna-rada-shostoho-sklykannia-zavershuie-svoiu-robotu-v-diiuchomu-skladi.html

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 46 канал Чернигов - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top